Strony internetowe

W czasach kiedy oferowanie wysokiej jakości produktów i usług jest dobrem najważniejszym dla Klienta lecz nie wystarczającym do efektywnej sprzedaży ważną rolę w jego kreowaniu odgrywa marketing a mówiąc dokładniej reklama, która niezaprzeczalnie jest dźwignią handlu. W czasach kiedy biznes w dużej mierze przeniósł się do Internetu a  większość decyzji biznesowy lub zakupowych zapada w oparciu o dobrze przygotowaną i zaprezentowaną ofertę dostępną na stronie internetowej, można jednoznacznie stwierdzić, że sieć stała się medium, które decyduje o istnieniu i rozwoju firmy. 

 

Dobrze i nowocześnie zaprojektowana strona internetowa przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technicznych może stać się najlepszą wizytówką firmy ale przede wszystkim jej bezpośrednią reklamą.
Firma chcąc prężnie działać na rynku, pozyskiwać i rozszerzać grupy docelowe Klientów a co najważniejsze generować zysk nie może pozwolić sobie na brak firmowej strony internetowej bo w myśl zasady „jak nie ma Cię w Internecie, to znaczy, że nie istniejesz”. 

 

Specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych stron internetowych oraz moilnych prezentujących najbardziej istotne aspekty działalności Twojej firmy. Strony internetowe tworzymy w oparciu o indywidualnie skomponowane projekty graficzne, które przed ostateczną realizacją podlegają zatwierdzeniu przez Klienta. W zależności od potrzeb tworzymy proste wizytówki lub złożone portale CMS, w których treść może edytować już bez naszego udziału uprawniony użytkownik.

 

 

 

 

Jak przebiega procedura projektowania i wdrażania strony internetowej:

 

 

Rozmowa z Klientem

Rozmowa z Klientem jest pierwszym ale jakże istotnym etapem mający ogromny wpływ na wygląd, funkcjonalność i zawartość przyszłej strony internetowej. Opiekun Klienta dokonuje ustaleń w zakresie doboru kolorystyki, układu graficznego i motywu przewodniego jaki będzie dominował na stronie jak również technologii w której będzie ona wykonana. Na tym etapie jest ustalany również harmonogram prac oraz cena. 

 

Opracowanie i przygotowanie oferty

Po zakończonych ustaleniach dotyczących strony spisywana jest zobowiązująca obie strony umowa. Umowa w swojej treści zawiera szczegóły dotyczące zakresu wykonywanych prac, terminu realizacji, ceny jak również wszystkie uwagi i wytyczne wniesione przez Klienta. 

 

Przygotowanie projektu graficznego

Kolejnym etapem prac jest przygotowanie projektu graficznego strony w oparciu o sugestie i uwagi Klienta. Gotowy projekt graficzny strony przedkładany jest Klientowi do akceptacji w wyznaczonym umową terminie. W przypadku nie zaakceptowania projektu, nanoszone są zgodnie z zaleceniami poprawki do niego. Zatwierdzony projekt stanowi podstawę przejścia do kolejnego etapu tj. zaprogramowania strony.

 

Zaprogramowanie strony

Programowanie strony odbywa się bez udziału Klienta, lecz przy uwzględnieniu jego sugestii w zakresie użytej technologii, technicznych oraz niestandardowych rozwiązań. Po zaprogramowaniu strony jest ona powtórnie przedkładana do akceptacji Klientowi w przedmiotowym zakresie.

 

Instalacja na serwerze

Po zakończonym programowaniu, gotowa strona internetowa zostaje zamieszczona na wskazanym przez Klienta serwerze lub serwerze wykupionym w Firmie ANIBA Systems. W przypadku wykonania strony w technologii CMS czyli w systemie, w którym można zarządzać umieszczaną na stronie treścią, klient otrzymuje Login i hasło do panelu administracyjnego strony.

 

Wprowadzenie treści

Na życzenie Klienta pracownik firmy ANIBA Systems wprowadza w poszczególnych częściach menu - dostarczone informacje, treści, odpowiednie fotografie jak również inne indywidualne charakterystyczne dla firmy dane. System CMS (zarządzania treścią) daje Klientowi w każdym momencie, możliwość samodzielnej edycji i zamieszczonych na stronie treści.

 

Szkolenie z obsługi zarządzania treścią umieszczaną na stronie

Wykorzystany przy programowaniu strony system CMS, choć jest intuicyjny i prosty w obsłudze to ze względu na to, że Klient może mieć z nim pierwszy raz do czynienia wymaga krótkiego przeszkolenia w administrowaniu. Pracownicy Firmy na życzenie Klienta przeprowadzają instruktaż obsługi panelu administracyjnego nowo oddanej strony internetowej.

 

Opublikowanie strony WWW

Po zatwierdzeniu strony przez Klienta i wprowadzeniu odpowiednich na niej treści nadchodzi ostatni etap czyli publikowanie strony na wskazanym serwerze pod przypisaną do strony domeną.

 

Zespoł ANIBA Systems zapewnia dla swoich Klientów w każdym momencie wsparcie techniczne w zakresie użytkowania, obsługi jak również aktualizacji oddanych do użytku stron internetowych.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio.